Language Centre 1.SG

Language centre

Kromě gymnázia provozujeme také jazykovou školu, která má za cíl poskytnout svým žákům takové jazykové kurzy, které je dostanou na jimi požadovanou úroveň. Kromě špičkových učitelů disponujeme i řadou rodilých mluvčích, takže kvalita výuky a úroveň konverzací je velmi vysoká.

Nabízíme výuku mnoha světových jazyků na všech úrovních od začátečníků až po pokročilé. Mezi jazyky jako je angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština atd., u nás najdete i češtinu pro cizince.

Jsme schopni žáky připravit na jazykové zkoušky a certifikáty.

Kromě přípravy na jazykové zkoušky se věnujeme i jejich samotné organizaci.

 

Otevíráme následující kurzy:

 

Metodika a principy

 

Výuka zábavnou a interaktivní formou

Kromě samotného výkladu lektora čekají studenty různé diskuze na aktuální témata, malé skupinové projekty, zajímavé hry a mnoho dalšího.

 

Kurzy jsou vedeny převážně rodilými mluvčími

Už od nejnižších jazykových úrovní se snažíme poskytnout výuku s rodilým mluvčím, jelikož je to nejlepší způsob, jak se rychleji naučit jazyk a zároveň se zbavit nechtěného přízvuku.

 

Individuální přístup

Kurzy při malém počtu účastníků zaručují, že každý má prostor pro zadání důležitých otázek, které pomáhají k porozumění vyučované látky.

 

Aktivní slovní zásoba

Našim cílem není naučit studenty obrovské množství slovíček, které následně lehce zapomenou, nebo se ztratí v pasivní slovní zásobě. Naopak, naši lektoři se snaží poskytnout co nejlépe strukturovanou slovní zásobu, která je často využívaná v běžné řeči.

 

Intenzivní výuka

Nabízíme pouze intenzivní jazykové kurzy (min. 3 h týdně), abychom mohli zaručit co nejlepší a nejefektivnější výuku jazyka.

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
+